Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál kedvező/legkedv...

Mondeo kérdése:

Melyik banknál kedvező/legkedvezőbb visa vagy mastercardot igényelni, valamint számlát vezetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
MKB! Hívd fel őket, nagyon segítőkészek. Én június elején váltottam, de nem hittem, hogy egy bank ennyire segítőkész is lehet. Teljesen új képet kaptam arról, hogy milyen is az ügyfélcentrikus szemlélet. Persze mindenhol előfordulnak bunkó meg flegma dolgozók, de én eddig ilyet nem tapasztaltam, aztán legközelebb belefutok valami kőbunkóba, benne van a pakliban.
2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hetente többször is felteszik ezt a kérdést, keress vissza az előzőeknél. Például:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2011. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)én arra vagyok kíváncsi, hogy valaki meg tudná e mondani, hogy ha visa vagy mastercardot szeretnék igényelni és számlátvezetni havi többszöri pénzfelvétellel, hol a legkedvezőbb számlát nyitni?
2011. szept. 15. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod az előbbi link 4. és 5. válaszát (ezeket én írtam), egyrészt látni fogod, hogy az általad megadott információk kevesek ahhoz, hogy segítséget kapjál, másrészt 3 konkrét bankokról is írtam, amelyeket bizonyos feltételek mellett jónak tartok, ez a Citi, Axa és a Cib bank. Bizonyos esetekben az OTP is jó lehet, de szinte biztosan találsz más bankot kedvezőbb feltételekkel.
2011. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit szólsz ehhez az ajánlathoz ?


.....Bank .......Számlacsomagja telitalálat az Ön számára, mert több díjmentes szolgáltatást is tartalmaz.


Mennyibe kerül Önnek ez a számlacsomag havonta?


0 forint, ha havonta legalább összesen 150 000 forint jóváírás (=nem csak munkabér utalás !!) érkezik banki átutalással az Ön számlájára.

Csak az akciós havi díj felébe, vagyis 315 forintba, ha a havi jóváírás összege meghaladja a 75 000 forintot, de nem éri 150 000 forintos összeget.

Ha a fenti feltételek egyike sem teljesül, akkor az akciós havi díjba, azaz 630 forintba.


Milyen további, díjmentes szolgáltatásokat nyújt Önnek ez a számlacsomag?


Díjmentesen, azaz tranzakciós díj nélkül, korlátlan számban veheti igénybe az alábbi szolgáltatásainkat:

- eseti forintátutalás telefonon, interneten keresztül;

- állandó forintátutalás bankon belülre és bankon kívülre;

- csoportos beszedések terhelése (közüzemi számlák kiegyenlítése).

- Díjmentesen igényelheti a számlacsomaghoz a Maestro, MasterCard Standard vagy a Visa Classic bankkártyákat, azaz elengedjük ezen bankkártyák kibocsátói díját,

- Díjmentesen vehet fel készpénzt havonta az első két alkalommal a számlához tartozó betéti kártyával bármely belföldi ATM-ből, a bank által üzemeltetett saját ATM-ből pedig korlátlan számban ingyenes a készpénzfelvétel ITTHON és TOVÁBBI 17 ORSZÁGBAN !

- Díjmentesen, azaz egyszeri belépési díj nélkül igényelheti Internet Banking szolgáltatásunkat.


A számlanyitás hónapjában és az azt követő hónapban eltekintünk a jóváírás feltételétől. EBKM = 0,10 %


Ha budapesti vagy, viszem neked a szükséges nyomtatványokat a számlanyitáshoz - sőt : ezzel nem kis pénzt is kereshetsz, ha te is nyitsz ilyen új számlákat !

Beszéljünk róla ?

2011. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:17


Szerintem nem fog tetszeni a moderátoroknak a hozzászólásod, mert nem hirdethetsz szolgáltatásokat. Javaslom, hogy írj inkább privát üzenetet ilyen esetben.


Egyébként, amit írtál, az az Unicredit bank ajánlata :)


Nettó 150e Ft-os (akár 2 részletben is érkezhet a számlára) jóváírás esetén jobb a Citi bank 0 Ft-os számlacsomagja (bocsi). Ilyen feltételek mellett ingyenes bármely magyarországi ATM-ből akárhány kp felvétel, sőt CitiBank fiókban akár nagy összegű kp-t is ingyen vehetsz fel, nincs bankkártya éves díj, nincs számlavezetési díj, ingyenes minden szokásos forint tranzakció, stb... Nekem például nemrég ellopták a citibankos kártyámat, de egy fillérembe nem került a letiltása és az új kártya pótlása, egy másik kártyám letiltása 10e Ft volt.

2011. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!