Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy pici euro megtakarítás...

Van egy pici euro megtakarításom, hova, melyik bankba érdemes betenni, lekötni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
en 500 eurot raktam be a bankba. 2 ev mulva kivettem, nemhogy kamatozott volna meg kevesebbet adtak vissza. 498 eurot. 2 euroval kevesebbet. tedd a parnad ala inkabb
2011. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( és köszi Melyik bank volt,elárulod?
2011. szept. 20. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:

500 euró kamatát elviszi a devizaszámla költsége, mint az első válaszoló esete is mutatja.

Az nem nagy összeg (kb 140000), váltsd vissza forintra, és rakd be valami akciós kamatozásra a bankodba.

2011. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs, összekevertem a számokat, de általánosságban igaz, hogy a deviza nem kamatozik szinte semmit
2011. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi az a pici? .... Mindegy, mert az euró és minden más nevetségesen alacsony kamatot fizet (ha fizet) a forinttal szemben, max. 3%-ot (nem tudom konkrétan, most olvastam az otp-n, hogy 3.000 EUR és e feletti lekötésekor az éves kamat 2,50%)

Egy akciós forint-betétnél elérhetsz 8-9%-ot is.

Mérlegeljél, hogy neked hogy éri meg....mennyit buksz, ha átváltod forintra és mennyit nyersz a kamattal.

2011. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. szept. 22. 10:44
 7/8 anonim válasza:
én inkább "tőzsdéznék" vele. tehát amikor drága add el. de csak ötlet.
2011. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző vagyok. nem tudom mennyiért vetted de én most eladnám. az eleven centerben can egy change ami jóval kisebb réssel dolgozik mint a többi.
2011. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!