Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Havi 85e forint nettó fizetésr...

Havi 85e forint nettó fizetésre lehet hitelt kapni? Ha igen max mennyi törlesztőrészletig?

Figyelt kérdés
És mi van ha már vonnak belőle? De azt is ki szeretnénk váltani az újból, márha adnak annyit. Házat meddig lehet leterhelni? Vagy hogy működik ez? Mert van rajta egy házhitel, ugye amikor megvettük az. és vidéken van a házunk. Adóstársat nem tudunk hozzá, mert én gyesen vagyok nem mehetek. Van esély így hitelt kapni? Vagy várjuk meg a behajtókat?
2009. ápr. 27. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gyesen vagy akkor szerintem nem fognak adni...de amikre kíváncsi vagy azt egy bankban is megmondják...Legfeljebb nem jön össze,és elutasítanak...Ha meg mégis kaphatsz hitelt akkor meg úgyis felfogsz venni,és ott tudni fogod,hogy mennyit kaphatsz,mennyit vonnak le...A kérdésedre mindenki csak a saját tippjeit(ahogy én is..) vagy a tapasztalatait fogja leírni...De nem biztos,hogy ami az egyik embernek sikerül az a másiknak is sikerülni fog...A bank tudja csak megmondani neked,hogy kaphatsz hitelt vagy sem..
2009. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!