Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valaki él a végtörlesztés...

Ha valaki él a végtörlesztés lehetőségével, kap vagyonellenőrzést?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés a minap jutott eszembe, amikor a Házon Kívül egyik riportjába közölték, hogy honatyáik a végtörlesztéssel akár 9 Milliót is megtakaríthatnak. Ha a jelenlegi árfolyamot 240 Ft és a 180 forintos fix összegget nézem, ez 60 Ft különbség. Rossz lenne leírni, mekkora a felvett hitel. A vagyonnyilatkozatukban sokszor a hitel volt a válasz a honnan, és miből kérdésekre. Most a végtörlesztéskor vajon megkérdezik tőlük, hogy ezt honnan és miből?
2011. szept. 30. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Politikusokon kívül nem tudom, hogy ki tud végtörlesztéssel élni?
2011. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm a tippet, bár a vagyonellenőrzést eddig is alkalmaztam megfélemlítésre, de a Fideszes honatyákra/honanyákra nem fogom alkalmazni. Ellenben minden ellenzéki képviselő, és ti pórnép számíthattok egy jó kis ellenőrzésre!


Orbán Viktor

/add meg a neved, mint ötletadót, a Fidesz kiváló tanácsadójává, és a NAV-tól védett személlyé nyilvánítunk/

2011. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csábítóan hangzik :D

Amúgy nem is olyan vicces. Volt egy ismerősöm, akit elővettek egy nyomorult 1 Milliós kocsi miatt. Attól tartok, hogy ha ez megvalósul, nem az én "érdemem" lesz.:S

2011. szept. 30. 18:35
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi végtörlesztünk, mostani állás szerint spórolunk vag 5 milliót.

De ne mondd azt,hogy csak az tud végtörleszteni,akinek megvan a pénz. Nagyon sok ismerősünk végtörleszt úgy,hogy forinthitellel váltja ki a frankhitelt. Azt mindenki megteheti

2011. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
és miért kapnál vagyonellenörzést? a bankok nem adják le a névsort az apehnek
2011. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"és miért kapnál vagyonellenörzést? a bankok nem adják le a névsort az apehnek"


Erre ne vegyél mérget! Eddig ez gyakorlat volt, nem tudom, hogy itt is alkalmazzák-e majd.

2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
eddig sem volt gyakorlat
2011. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Viktor az első uralkodása alatt is előszeretettel küldte az apeh-ellenőröket a neki nem tetszőkre.
2011. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Akinek elmaradása van az nem tud forinthitelre végtörleszteni. Úgyhogy sajna nem mindenki végtörleszthet.
2011. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szabolcs megyei apeh ( bocs, NAV) egyik vezető beosztású dolgozójával beszélgettem a minap. ő mondta, hogy már alig várják, hogy meginduljanak a végtörlesztések, mert lesz hova lecsapniuk. azt nem volt hajlandó elárulni, hogy ez csak az ő ötletük, vagy országos utasítás.

sajnos hiteles forrás.

2011. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!