Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Végrehajtás alatt lévő hitelle...

Végrehajtás alatt lévő hitellel, mit lehet még kezdeni? Már bírósági végzés is van.

Figyelt kérdés
Elválltam 2010 tavaszán,a volt férjem lemondott a fél tulajdonáról a házunkban,de a bank nem egyezett bele a tulajdonjog törlésbe.Most tudtam meg hogy felmondtak egy régi hitelét mert nem fizette és ráterhelték a házunkra,mivel még tulajdonos papíron,így a jelzálog hitelt is felmondták...Mi lesz most velünk utcára kerülök három kicsi gyerekkel,mert a volt férjem nem fizeti a tartozásait???????????
2011. okt. 7. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerülsz utcára, hanem baromira bepereled a férjed, hogy eltitkolta ezt előled és miatta utcára kerülnétek, és természetesen a gyerektartáson felül az albérletetek költségeit is kifizetteted vele. Ilyen esetben szerintem egyértelmű, hogy megnyered a pert, mivel úgy átvert, hogy az a lakásotokba került. Ráadásul gyerekek is vannak.
2011. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de eddig nem szeretnék eljutni.Én nem akarom elveszíteni a házat,annyit güriztem érte-benne....Most meg menjek albérletbe?
2011. okt. 7. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálhatod más módon is, de mégis hogy? Az lehet még megoldás, ha a volt férjed kiegyenlíti az adósságát, aztán átterheli másra a hitelt. De gyanítom, esze ágában sincs ezt megtenni. Esetleg fizetheted tovább te helyette, de az sem túl jó megoldás.


Mindenesetre keresd őt meg, hogy most mi van, és beszéljetek a banki ügyintézővel a lehetőségeitekről.

2011. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes alternatíva: jogiforum.hu Valószínűleg jártasabbak az ottani válaszolók a jogban, mint5 az ittlévők többsége;


Drágább alternatíva: keresel egy ügyvédet.

2011. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt szeretném tudni,hogy van-e még megoldás.Őt nem érdekli,velem nem állnak szóba a bankba,pénzem nincs hogy helyette fizessek.Bezárultak a kapuk????
2011. okt. 7. 13:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogiforum?megpróbálom...köszi
2011. okt. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!