Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliában élők, válaszolnátok...

Angliában élők, válaszolnátok egy kérdésemre?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnék segíteni egy kis pénzzel. Szeretnék neki havonta adni egy összeget, de akár banki átutalással is sokba kerülne. Western Uniont és hasonlókat meg a lakhelyemen nem szeretnék igénybe venni.

Nekem Lloyds-os számlám. Tudom, h van vmi lehetőség arra, h csináltatnék egy társkártya félét, amit, ha neki odaadnék, akkor fel tudná vele venni az összeget, amit neki szánok és még rosszul sem jönne ki az átváltás, elhanyagolható a kezelési költség is.

Meg tudnátok mondani, h mi a neve ennek a dolognak? A honlapon találtam vmit a Joint Account-ról meg Additional Cardholder-ről, de nem igazán tudom, h melyik az, mert elég információt nem ad.

A héten végre eljutok a bankba is és akkor tudnék vkivel személyesen beszélni, de addig is jó lenne tudni, h mi a neve a dolognak.

Kérlem a moderátorokat, h hagyják itt a kérdést, mert itt többen olvassák és az anyukám érdekében írtam ki, akin ez rengeteget segítene.


2011. okt. 10. 16:47
 1/6 bánomisén ***** válasza:

Azt tudom javasolni, hogy ha úgyis mész be a Lloyds-ba, akkor mondd el az ügyintézőnek ezt az egész sztorit, hogy mire és miért szeretnél társkártyát. A biztonság kedvéért kérdezz rá arra is, hogy anyukád ezt a társkártyát Magyarországon tudja-e majd használni.

A Lloyds újabban olyan keszekusza bank lett, hogy én sem megyek el rajtuk, jobban jársz, ha egy ott dolgozóval beszéled meg ezt az egészet.

2011. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Azt tudom javasolni, hogy ha úgyis mész be a Lloyds-ba, akkor mondd el az ügyintézőnek ezt az egész sztorit, hogy mire és miért szeretnél társkártyát. A biztonság kedvéért kérdezz rá arra is, hogy anyukád ezt a társkártyát Magyarországon tudja-e majd használni.

A Lloyds újabban olyan keszekusza bank lett, hogy én sem megyek el rajtuk, jobban jársz, ha egy ott dolgozóval beszéled meg ezt az egészet.

2011. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia, amire te gondolsz, az már megszûnt. Joint account esetében pedig az a baj, hogy anyukád nem lehet a társ, mert nem kint él. Ha mondjuk van egy párod, akkor vele tudnál társkártyát csináltatni, amit odaadsza anyukádnak. Otthon ô kitud venni róla pénzt. Annyi, hogy szerintem szólni kell a bankban, hogy a kártya legyen használható Magyarországon. Ez lehet nem muszáj, de én szóltam, amikor hazajöttem. De az a biztos, ha bemész a bankba és megkérdezed. Én így hirtelen ezt a megoldást látom.
2011. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is attól tartottam, h már nincsen ilyen lehetőség. Megkérdezem, h mit lehet tenni. Már látom is magam előtt a bankos fejét, amint azt gondolja, h megint egy rohadt európai, aki a mi pénzünket küldözgeti. Közben ő jól él, anyámnak meg az életbiztosítását kell felmondania, h kajára jusson. Ők ezt nem értik. ÁÁÁ, utálok belegondolni, h mi van otthon, de én sem tudok sajnos többet tenni, mint amit most próbálok.
2011. okt. 10. 17:37
 5/6 bánomisén ***** válasza:
Látom, próbál beilleszkedni egy papagáj is a sorba :-)
2011. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, 43%-os ma mindenkit másol. Biztos valami ritka perverzió az övé :)
2011. okt. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!