Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Részletre butort hogyan vehetek?

Részletre butort hogyan vehetek?

Figyelt kérdés

Havi 120ezer Ft netto fizetéssel rendelkezem, 09.12. óta van 3 honapos probaidöm. Elötte rendszeresen érkezett számlámra havi 60-110ezer Ft diákmunkábol. OTP Bankszámlámon 3-4 honapja minuszban vagyok folyamatosan havi kb 100-120ezer Ft-al, illetve OTP Amex hitelkártyám van,melynek kerete 190ezer Ft, ebböl még 40ezer Ft-ot tudok felhasználni.

Szeretnél venni az albérletembe butort,ami össz kb 200-250ezer Ft-ból kijön.

Viszont csak részleekben tudnám ezt jelenleg rendezni.

Vhogy meg tudnám ezt oldani?

Euronics hitelkártya, vagy Cetelem?!

Nem nagyon vagyok otthon ezekben..


2011. okt. 12. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 11:16:

Aki hitelt tud törleszteni, az megtakarítani is tudna. Annyira unalmas duma ez a nincs miből megtakarítani olyanoknál, akik hitelt vettek fel. Aki nem tud megtakarítani, annak a törlesztőre sem lenne pénze.


Nézd pl. a kérdezőt, már most mínuszban van, nem túl magas a fizetése, de szeretne még jobban eladósodni, méghozzá új bútor miatt, holott használtat is vehetne.


Egyébként ahogy az előző mondta, lehet bútorozott albérletbe is költözni.

2011. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem írtam, hogy hitelt tudnak fizetni az emberek ;) mint a példa mutatja
2011. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nem valami jó példa... szerintem aki nettó 120 ezerből nem tud megélni sem, ott nem a fizetése összegével van a baj. Ennyiből egy albérletben vígan meg lehet élni ugyanis bulikkal, nyaralással, mindennel.
2011. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem bántásból írom, de ugye a hitelkártyádat törleszted rendesen? Ott nem a minimum részletet kell vissza fizetni, minden hónapban, hanem az egész tartozást! A hitelkártyák kamata bőven 40% felett van általában! Áruhiteleknek ettől kedvezőbb a kamatozása. Szóval, ha a kérdező azért akar áruhitelt, hogy utána a hitelkártyáján lévő tartozást kifizesse akkor pénzügyileg nem is csinál nagy hülyeséget.

Inkább áruhitelben gondolkozz, mint még egy hitelkártyában... (amit nem tudsz fizetni!)

2011. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!