Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapest Banknál, hol lehet...

Budapest Banknál, hol lehet megnézni az IBAN-számot?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz. Tehát a kérdésem, hol lehet megnézni a Budapest Bank internetbankján belül a óz IBAN kódot. A kivonaton szerepelt egy ilyen, ugyanakkor az 4x7 karakterből állt. Az oldalon, ahol meg kéne ezt adni azt írták, hogy 7x4 karakter. Persze ez nem jelent túl sokat, hiszen, ha jól tudom egybe kell írni ezt a kódot. Azonban, amikor beírtam az oldalra, azt írta ki, hogy nem megfelelő az IBAN-szám. Szóval hol lehet megnézni? Felhívni nem szeretnék senkit a bankból, mert egyrészt rengeteg idő, kérdés, stb. Ráadásul hétvége van. Meg, ahogy én észrevettem az eddigiek alapján, olyan mintha a bank le*arná az embereket. Már bocs.
2011. okt. 29. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyat karaktersorozatot keress a kivonaton, amely "HU"-val kezdődik, és tartalmazza a "rendes" számlaszámod. A magyar IBAN valóban 28-jegyű, de nyomtatásban tagolható a könnyebb olvasás végett.

Egyébként kiszámítani sem nehéz: [link]

2011. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!