Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen sokáig tart egy lejárt...

Milyen sokáig tart egy lejárt életbiztosítást átutalni egy OTP-s kártyára?

Figyelt kérdés
Nocember 1.-ejére ígérték, hogy utalják Anyám lejárt életbiztosítását de nem tudom, hogy ez már 1 nappal utánra megérkezik-e. Most fogunk új telefont venni és már "halálosan" várom. A válaszok ne abból álljanak, hogy VÁRD KI!
2011. nov. 2. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

November 1 munkaszüneti nap, tehát nincs banki pénzforgalom.

Kártyára nem lehet utalni, csak bankszámlára.

Én úgy veszem ki a szövegedből, hogy már kértétek a biztosítónál a folyósítást. Ha igen, és november 1-re ígérték, akkor a héten szerintem megkapjátok. Nekem is járt már le biztosításom, és időben fizettek.

2011. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem még nem érdeklődtünk! Eléggé tapasztalatlan vagyok ilyen téren... De amúgy kb. meddig tart 1 átutalás?
2011. nov. 2. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érdeklődtetek? Akkor hogyan ígért bármit is a biztosító?


Be kell menni, kérni a folyósítást, onnan 2-3 hét szokott lenni, amíg végigviszik a rendszerben és megérkezik a pénz.


Komolyan telefont akartok venni a biztosítási pénzből? Miért nem fektetik be, vagy teszitek be bankba legalább...

2011. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18 évig fizettük a biztosítást és pont 1-ején ját le!

Itthon megvan a papír, nem kellett bemenni megkérdezni, hogy mikor mi lessz! Nem állunk jól, ezért felhasználjuk a pénzt!

2011. nov. 2. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!