Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot válasszam,...

Melyik bankot válasszam, hogyha gyűjteni szeretnék?

Figyelt kérdés

Nemsokára 16 leszek és elhatároztam,hogy elkezdek "takarékoskodni",hogyha esetleg arra kerül majd a sor,hogy albérletbe költözök ne legyen a pénzzel nagyobb probléma. Azt szeretném megkérdezni,hogy melyik bank a "legjobb" ilyen célra. Persze,tudom hogy az ilyesmihez kell szülő is,de először szeretnék én utána nézni...

15/L


2011. nov. 2. 13:46
 1/7 anonim válasza:
Szia! Raiffeisen Bank! nagyon tudom ajánlani. K&H szintén kiváló, de egy a lényeg, hogy az OTP-t felejtsd el! Bárki, bármit mondd, oda ne menj!!! Ennyit tudok én tanácsolni. (26 vagyok) Voltam otp-s, sokat kell fizetni a szolgáltatásokért.
2011. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :).
2011. nov. 2. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyűjteni úgy érdemes, hogy lekötöd a pénzt. És mindig ott kötöd le, ahol a legmagasabb rá a nettó kamat (kamat mínusz költségek). Ez folyamatosan változik, szóval nagy butaság azt csinálni, hogy választasz most egy bankot és leragadsz mellette, holott egy hónappal később sokkal jobb ajánlatok jelentek meg a piacon. Ma még ezt a legtöbb magyar nem tudja, ezért nem fogja neked senki elmondani, de gondold végig, látni fogod, hogy logikus a dolog.
2011. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval úgy érdemes,hogyha pl. fél évre kötöm le és utána átsétálok máshova,ahol jobbak az ajánlatok?
2011. nov. 2. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiindulásnak ezt olvasd át oda-vissza.

[link]

[link]

2011. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. nov. 2. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
CIB Cibezz diákszámla. Van hozzá egy ingyenes megtakarítási számla, amelyre ha legalább havi 2 ezret teszel(ingyenes az átvezetés a fő számláról), akkor évi 6%-ot kamatozik.
2011. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!