Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő alatt utal a bank...

Mennyi idő alatt utal a bank hitelt?

Figyelt kérdés
Ezen a héten csütörtökön már minden papírt el intézett a tesom.Nekem pénzzel tartozik 350 ezerrel és most szarban vagyok én is . ő 20 milliót kap Annyit mondtak neki hamarosan utalnak... Mennyi idő még?
2011. nov. 12. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen hitel? Mikor adta be az igénylést? Volt -e már szerződést aláírni? A szerződés aláírásának a napján már meg kell kapni a pénzt, ősök az nap már hozzá tudtak nyúlni anno a lakáshitelhez, mikor aláírták a szerződést.

A hitelbírálat általában másfél-két hét minden hitelnél azt hiszem (bár ilyen összegnél lehet tovább tart). Szóval ha a "minden papírt elintézett" azt jelenti, hogy beadta a hiteligényt, akkor még várhatsz min. 2 hetet.

2011. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
No, mi lett a sztori vége? Nem írtál a kommentemre, pedig ha kicsivel több infóm van, akkor tudtam volna pontosabb választ adni.
2011. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!