Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Spanyolországban milyen olyan...

Bemapoe kérdése:

Spanyolországban milyen olyan bank van, ami Magyarországon is?

Figyelt kérdés
Devizaszámlát kell nyitnom Erasmushoz, és nyilván olcsóbb a KP-felvétel kint akkor, ha olyan banknál nyitom, ami kint is van. Deutsche Bankot találtam, de el tudom képzelni, hogy Erste, Raiffeisen stb. legyen kint is, csak más néven.
2011. nov. 12. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de a külföldi KP felvétel díja banktól függetlenül egységes. (amit az adott magyar számlavezető bankod állapít meg)

Ez a fajta differenciálás csak belföldön érvényes. (mármint hogy saját ATM-ből olcsóbb)

2011. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A külföldi bank, még ha ugyanahhoz a lánchoz is tartozik, soha nem számít azonos banknak az itthonival ilyen szempontból. Ez mindenben így működik, hiába van például több országban is Vodafone, ugyanúgy csak roaming-gal tudod használni, hiába vagy itthon ugyanannál a nevű szolgáltatónál.
2011. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben nem vagyok biztos, mivel például az Erste kondíciós listájában az van, hogy a külföldi Erste Bankoknál ugyanaz a KP-felvétel díja, mint itthon. Ugyanez igaz a Raiffeisenre is. Továbbá az UniCreditnél minden külföldi, UniCreditnél történő felvétel ingyenes. Csak hát ezek közül egyik sincs Spanyolországban.
2011. nov. 13. 09:06
 4/5 Katoonene ***** válasza:
A kondíciókat nem tudom a banknál, de a Santander megtalálható itthon és Spanyolországban is.
2011. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Raiffeisen nincs Spanyolországban.
2012. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!