Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kiválthatja más is a hitelemet...

Kiválthatja más is a hitelemet? Bővebben.

Figyelt kérdés
CHF alapú hitelem van,ami már csak 2,5 millió forint lenne,ha vég törlesztenék.Ha fizetem ahogy eddig akkor 3,5 millió.Sajnos én nem átutalással kapom a fizetésem,így az a 3 bank ahová bementem szóba sem áll velem.Viszont a párom jól keres ő vég törlesztene,kérdésem az,hogy erre van lehetőség?A hitel az enyém neki semmi köze hozzá,így szerintem nem is intézheti el helyettem.Viszonylag kevés már az összeg,jó lenne letudni,van valami ötletetek,vagy tapasztalatotok?
2011. nov. 18. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
a párodnak nincs köze a hiteledhez, de kiválthatja, mégpedig úgy, hogy felvesz személyi kölcsönt és odaadja Neked a pénzt, Te pedig végtörlesztesz. Kérdés, hogy a magas thm miatt megéri-e így.
2011. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2,5 milla személyi kölcsönt az éltben nem fog kapni.


Leginkább annak lenne értelme, hogy vele együtt besétálni a bankba, ők csak tudnak mondani valamit. Szerintem, ha kezesként beszáll a hitelbe már az is elég lesz.

2011. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam,de a thm miatt gyakorlatilag ugyanott lennék.akkor ez nem túl bíztató.köszi a választ!
2011. nov. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!