Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hagyatéki tárgyalás->Hatályos...

Hagyatéki tárgyalás->Hatályos ítélet 2 hete, pénz nem jött meg. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
November 24.én voltam hagyatéki tárgyaláson, ahol az ítéletet azonnal jóvá is hagyták ellenvetés hiányában, ügyvéddel voltunk az OTP-ben (rögtön tárgyalás után) kitöltötte az ügyintéző a szükséges papírt, állítólag elfaxolta valami OTP-s jóváhagyónak, erről részleteket nem tudok. Azt mondta hogy majd szólnak telefonon meg küldik a pénzt ha jóváhagyták. OTP-s cél számlaszám meg is lett adva, ennek ellenére azóta sem történt semmi. Bementem egy másik OTP-hez, ott azt mondták hogy ezek általában 2-3 nap alatt lefolynak, és meg is érkezik a pénz. Ehhez képest 2 hete semmi. Még annyit se tudnak mondani hogy ennyi vagy annyi idő, majd jön, várjuk. Lassan itt a karácsony jó lenne tudni hogy mire számíthatok. Segítséget előre is köszönöm.
2011. dec. 7. 13:45
 1/2 anonim válasza:

A férjem apukája mikor meghalt szintén simán ment minden, és a pénzt kicsivel több mint 1 év múlva kaptuk meg. Idén szerintem ebből már nem lesz semmi, úgyhogy jobb is ha nem számoltok rá.. :(

Ez a nagyon bosszantó: Ilyenkor húzzák halasztják, a dolgot, de amikor neked kell valamit befizetni, akkor már egy napon is fennakadnak!!!

Amúgy ha jól tudom, az OTP átutalja a bíróságnak a pénzt, és majd onnan jön egy másik papiros, hogy mehettek a pénztárba átvenni a pénzt!


Ettől függetlenül Kellemes Karácsonyt! Rem. nem lesz igazam...

2011. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az OTP különösen szeret ráülni a pénzekre! Menj állandóan a nyakukra. Ha nem csinálnak semmit,írj a Megyei OTP vezérének! Nálunk ez bevált.
2011. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!