Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eladtam a tőzsdén a részvényei...

Ironman68 kérdése:

Eladtam a tőzsdén a részvényeimet mikor utalják vissza a pénzt számlámra?

Figyelt kérdés
Igaz minimális pénzről van szó kezdő vagyok és még nemvagyok.A tőzsdei megbízás máár lezárt állapotban van.Kivolt irva egy dátum h tőzsdei elszámolás...egy adott napon lehet hogy ez az a nap mikor a számlámra visszautalják a pénzt?
2011. dec. 21. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj ki és vissza, mert elvileg már rajta van csak nem mutatja. Nálam legalább is ez szokott lenni.
2011. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz visszautaláson? Hogy mikor utalják át a bankszámládra? Azt maguktól nem fogják, csak ha te kéred. Vagy amikor eladták a részvényeidet, nem jelent meg az egyenlegeden a pénz? Olyanról még nem hallottam, szerintem azonnal meg kell jelennie.
2011. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy van, hogy egyenlegben abban a pillanatban megjelenik a nyereség/veszteség, amint eladtam a papírt. Az elszámolás tárgynapot követő 3. nap történik, akkor lesz a pénz ténylegesen a számlán. Ez azt jelenti, hogy ha le akarok venni pénzt az értékpapírszámláról (utalás v. kp felvétel), azt csak 3 nappal később tudom megtenni. Újabb részvényeket viszont azonnal lehet venni, arra nem kell 3 napot várni.
2011. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!