Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan bank ami az...

Létezik olyan bank ami az USA-ban és Magyarországon is jelen van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sajnos jártas ebben a kérdésben. Esetleg van olyan, aki igen?

Azért kérdem, mert akkor megnyitnám már itthon a számlát náluk, hogy ne ott kelljen vele bajlódni. (Bár őszintn szólva nem hiszem, hogy van ilyen.)


2012. jan. 6. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen lehetőség nincs.
2012. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan bank van, ami itt is ott is jelen van, a Citi bank.


De hogy ha itt beteszed a pénzed, ott kiveheted-e, azt nem tudom. Lehet, hogy nem, ahogy az előző írta. De egyszerűbb, ha megkérdezed tőlük.

2012. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem emiatt kérdem (elsősorban). Ott szeretném rá gyűjteni a pénzem.
2012. jan. 7. 09:24
 4/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm az infót, feltétlen bemecsek a Citi-hez.
2012. jan. 7. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A Citybank az ilyen egyik ismerősöm is egy cipőben jár veled és azt használja ott ráteszi itthon még a párja is leveheti a pénzt mivel társtulajdonosok.
2012. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egész biztos, hogy nem tudsz itthon kinti bankszámlát nyitni: egy cégcsoport, de független cégek, másféle jogi környezet, másféle papírok kellenek, stb.


Ausztriai bankszámla nyitáshoz is ki kell menni, az itthoni Erstében, Raiffeisenben nem lehet.

2012. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Ez is egyy opció, de azért bemegyek ma a City-hez, semmibe sem kerül:)
2012. jan. 9. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!