Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior Bank kártyával...

SEXKÉRDÉS kérdése:

OTP Junior Bank kártyával 18-24 korosztájúval lehet neten vele befizetni vele pl pókerre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom bankártyákkal nem lehet neten vásárolni, vagy mégis? fogalmam sincs...
2012. jan. 19. 19:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én állandóan vásároltam vele neten, még Amerikából is. Úgyhogy lehet. :)

A pókert sosem próbáltam, de nem hiszem, hogy az más lenne.

2012. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha dombornyomott, akkor lehet.
2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Csak ma lettem 18 éves (ez lényegtelen) és érkezett egy új OTP kártya, ami már a 18-24éveseknek való, de úgy halottam, hogy bankártyával neten nem lehet fizetni neten, de ezek szerint akkor lehet mégis ezzel?

jobb felső sarokban van egy paypass jel jobb alsó sarokban Matercard jel, és bel oldalon fent, hogy OtpJunior..az előző OTP junior volt, és Visa Electron, de azzal nem tudtam neten fizetni, igaz az 14-18 éveseknek volt, szóval ezek szerint ezzel m ár tuti lehet?

2012. jan. 19. 20:01
 4/25 anonim ***** válasza:
A Mastercarddal lehet.
2012. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De ehez nem értek, ha fel van tüntetbve az is, hogy Mastercard, de alapvetően OTP-s akkor lehet vele fizetni? :D
2012. jan. 19. 20:06
 6/25 anonim válasza:

Nem minden MasterCarddal lehet.

Akkor tudsz vele neten fizetni ha dombornyomott, vagy ha a kártya hátoldalán szerepel a három jegyű CVC kód.

2012. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hát ehez nem értek... a hátulján van 7 szám, de van 3 szám külön...
2012. jan. 19. 20:09
 8/25 anonim ***** válasza:

NEM kell dombornyomottnak lennie!

Az enyém sem az, mégis évek óta vásárolok vele neten.

Ellenőrző kód az van rajta.

Mastercard és Visa - ez nem az OTP ellentéte, hanem a kártya fajtája. Ezek jók netes vásárlása is, és külföldön is tudod használni őket.

2012. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A 3 külön szám az ellenőrző kód.
2012. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tehát msot akkor az OTP_s kártyámmal tudok neten másárolni, amin van feltüöntetve paypass és mastercard jel is? ezekhez full h...-e vagyok, de nagyon fontos lenne...
2012. jan. 19. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!