Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior Bank kártyával...

SEXKÉRDÉS kérdése:

OTP Junior Bank kártyával 18-24 korosztájúval lehet neten vele befizetni vele pl pókerre?

Figyelt kérdés
Úgy tudom bankártyákkal nem lehet neten vásárolni, vagy mégis? fogalmam sincs...
2012. jan. 19. 19:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Értem, csak a Vise Electronnal nem tudtam, ami szintén junior kártya volt, hiába volt a hátulján CVC kód !
2012. jan. 19. 20:22
 22/25 anonim ***** válasza:

Elől 4x4 számnak kell lenni - ez a kártya száma.

Hátul meg van hely az aláírásodnak, és utána van három szám.

Az enyém legalábbis így néz ki.

OTPJunior, Visa Electron, még nem Paypass-os.

2012. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen iylen volt az előző kártyám, de tegnap küldték meg az új kártyát ami már nem Vise Electron, hanem Mastercardos, PayPassos, és Otp-Junioros ugye, de itt elöl 4x4 szám van, hátul pedig négy szám, egy hely kimarad, és három szám utánna !
2012. jan. 19. 20:27
 24/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az utolsó három szám lesz az.

De egyszerű megoldani a dilemmádat: próbálj meg neten fizetni vele! Rögtön kiderül minden. :)

(Vagy bemész az OTP-hez, és megkérdezed.)

2012. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Vágom, csak inkább itt szerettem volna utánnajárni, mert nincs msot rajta pénz, de pont annyim van emennyi kellene egy vásárláshoz neten, aztán nem akarok pénzt rátenni feleslegesen, ha nem lehet fizetni vele..
2012. jan. 19. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!