Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék venni az USA-ból...

Szeretnék venni az USA-ból (ebayről) valamit kb.20e Ft értékben, paypal-on keresztül, kártya nélkül, vagy OTP junior kártyával. Hogyan fizessek be, ill. utaljak? Bővebb kérdésem lentebb.

Figyelt kérdés

Bevittem az adatokat, vagyis az OTP bank-ot, számlaszámot.(First name-hez ment a keresztnevem, remélem, ez nem baj, nem tudom megváltoztatni.)

Ennek a státusza lett elsődleges (primary).


Adjam meg a kártya adatokat, vagy OTP junior Master Card-ot nem fogadnak el..?


Mit kéne még beállítanom?


2012. jan. 20. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Például ha internetbankod van akkor belépsz, utalsz róla paypalra pénzt és fizethetsz is vele. De ha bemész a bankba onnan is utalhatsz paypalra, csak ugye internetbank egyszerűbb lenne.

Vagy beírod a kártyád adatait paypalon és vagy elfogadja vagy nem. Fontos hogy ugyanaz a neved legyen a kártyán mint amit paypalon megadtál. Jó sorrendben...

2012. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az ciki. Mert a paypalon a First name a keresztnevem, mint írtam, de eredetileg lehet, fordítva kellett volna. Beírtam a kártyám adatait és a paypal-ról jött is a levél, hogy nézzem meg a 4 számjegyű kódot és üssem be. Megnéztem, de semmi. Lehet, később kerül majd jóváírásra, később látom majd viszont? Vagy tényleg a nevekkel lesz a problémosz..?

Meg lehet valahogy változtatni?

2012. jan. 20. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Beletelik egy 3-4 napba míg beérkezik a PayPal számládra a pénz ha utalsz rá és nem csak csatolod hozzá a kártyát (junior kártyát szerintem egyébként nem lehet). Egyébként a My Account fülön a Top Up menüvel tudod megnézni hova kell utalni.
2012. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A first name az a KERESZTNEVED!!!

A Paypal angolul van, angol nyelvteruleten kersztnevet hasznalnak eloszor, peldaul John Brown, Brown a family/surname.

2012. jan. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!