Kittymut kérdése:

Létezik olyan ember aki hitelszerződést kötött a Multigroup Consulting Kft. -vel és megérkezett a pénze?

Figyelt kérdés
Sajnos már megkötöttük a szerződést, és most értesültem a cég megbízhatatlanságáról.
2012. febr. 8. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Akkor te vagy az egyetlen ember aki kapott tőlük pénzt.Vagy fizetek neked hogy ezt írd ki???Vagy lehet hogy te is egy ügyintéző vagy náluk???
2012. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ma jártam a nyíregyházi irodájuknál és láss csodát, ki lett pakolva minden és üresen kong. Múlt héten még aktívan intézkedtek!
2012. febr. 15. 00:34
 13/21 Szamosi László válasza:
Igen, de ha ez számít, én a Fensusnál voltam…
2012. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Krisztha válasza:
Én is a nyíregyházai fiókban jártam, még januárban.Pénzt még most sem kaptam, de még értesítőt sem, hogy bevettek a klubba!
2012. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Krisztha válasza:
Úgy gondolod, hogy a Fensus-nak köze van a multigroup-hoz?
2012. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Szamosi László válasza:

"Akkor te vagy az egyetlen ember aki kapott tőlük pénzt.Vagy fizetek neked hogy ezt írd ki???Vagy lehet hogy te is egy ügyintéző vagy náluk???"


Tisztelt Kritizáló!

Én vállalom a nevem, reagáltam egy kérdésre az interneten. Ön hogy jön ahhoz, hogy sértegessen engem az ismeretlenség homályába rejtőzve. Kikérem magamnak ezeket a feltételezéseket.

2012. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 razorblade3324 válasza:

Sziasztok!

Pécsen az Alkotmány u.-ban volt irodájuk, 1,5 - 2 hete elköltöztek, pénzt természetesen senki nem kapott. Ha valaki látja új hirdetésüket valamelyik városban, az írjon! Érdekelne továbbá milyen néven szerepelnek az "ügyintézők" a szerződésekben és milyen elérhetőségeket (Tel.) adtak meg. Privátban is írhattok! Köszönöm!

2012. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 marci11111 válasza:

Tudni kell annyit erről a cégről,hogy fogyasztoi csoportként működik,bár ez év januártól már nem lehet ilyen csoportot létre hozni,de eddig tevékenységük "törvényes",mert az elhallgatás,hogy ez nem azonnali segítséget ad,hanem szinte sorsolás után valamikor,a mai Magyarországon nem számít bűnnek!

Amennyiben többen is leírják esetüket részletesen és adataikat megadják,ugy teljesen ingyenesen a Nemzeti Civil Kontroll ügyvédei felvállalják az ügyeket és eredményt fogunk elérni! Aki gondolja írjon a címemre: marci11enator@gmail.com


Szabó József

A Nemzeti Civil Kontroll teljes jogú tagja

2012. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anikó1987 válasza:
Mi ma néztünk utána az interneten több nagyvárosban is bedőlt a cég Budapesten csődeljárás van érvényben de felhívtuk a soproni "céget" és még működik!Azt mondta az illető hogy még folyósítják a hiteleket!A győriben ahol mi is bedőltünk nekik már 1 hete csak a villany ég és úgy néz ki sietősen távoztak mert minden ott lett hagyva!Szerződést kaptunk de levelet és pénz nem!Akit érdekel a soproni szám:06206280788 Érdeklődnék ilyenkor hova lehet fordulni?
2012. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megkaptam az üzenetedet,köszönöm. Most akkor neked sikerült kihátrálnod ebből az ügyből? Valamennyit vesztettél? Én már nagyon óvatos vagyok. Remélem nem lehetne megvezetni.
2012. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!