Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankoknál szakmai gyakorlatnál...

Bankoknál szakmai gyakorlatnál miért van feltüntetve az is hogy nappali tagozaton tanult eddig a tanuló? Ha levelező tagozaton vagyok ugyanúgy felvesznek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az van feltüntetve, hogy még nappali tagozaton kell tanulnia? Csak mert szakmai gyakorlatos szerződést gondolom csak nappalis köthet.
2012. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Így írják:" Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben (elsősorban utolsó éves hallgatókat várunk). "

Én szeptembertől levelező tagozatok kezdenék felsőfokú szakképesítést(Pénzügyi szakügyintéző) és ennek a 2. félévében van 1hónapos szakmai gyakorlat(nappalin és levelezős is). Tehát gondolom ugyanúgy felvesznek bankba gyakorlatra attól függetlenül hogy levelező vagy nappali tagozaton vagyok. Vagy nem?

2012. febr. 28. 21:03
 3/5 A kérdező kommentje:
De most nem pont erre a lehetőségre gondolom, melyet bemásoltam, hanem úgy általánosságban.
2012. febr. 28. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor jól gondoltam, a nappali tagozatos hallgatói jogviszony kell nekik. Így ugyanis sokkal több lehetőségük van olcsón kifizetni a gyakornokot.


1 hónapos kötelező szakmai gyakorlat van? Nálunk, mondjuk ez nappali volt és informatika, az volt, hogy aki nem talált, annak valamelyik tanszéken vagy egyetemmel kapcsolatban lévő cégnél biztosítottak, nekem mondjuk nem kellett, mert találtam egyetemi hirdető rendszerben.

2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyire aktuális még a kérdés így 2015-ben :D

de azért kell nekik a nappali jogviszony, mert így olcsóbban kijönnek, plusz adókedvezményt kapnak a nappalisok után

2015. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!