Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb lakossági számlacsomag? A jelenlegi bankomnál havi szinten 6000-et vonnak kb, ilyen-olyan jutalék címen, pedig elvileg ingyen veszek ki pénzt.

Figyelt kérdés
Melyik bankhoz menjek át? Van olyan számlacsomag, ami valóban nulla forintos, ha havonta érkezik rá jövedelem?
2012. márc. 1. 10:00
1 2 3
 11/21 kapo1588 ***** válasza:
a kérdezőtől kérded vagy az enyémet? a kérdezőé engem is érdekelne
2012. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ez a számlacsomag:


[link]


Havonta 2x szoktam pénzt kivenni, egyszer BP Bankosból, egyszer OTP-sből. Átutalni nem szoktam, kártyával fizetni egyszer-egyszer, de nem jellemző.

2012. márc. 2. 10:36
 13/21 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!


A Gránit Bank nem jó, mert én vidéken lakom. De azért köszi!

2012. márc. 2. 10:37
 14/21 anonim válasza:

Axához!!! a magánnyugdíjpénztár és biztosítás része gáz, de banknak a legjobb! 500.000 Ft egyenleg felett 6,25(!) látraszóló éves kamat (MNB-0,75%), ingyenes netes átutalások, átlátható felületű netbank. 500000 Ft egyenleg alatt az éves látraszóló kamat mértéke MNB-3%.

Ingyenes számlanyitás netbankkal, a bankkártya ára 2000Ft, a megújításnak pedig 1000Ft.

Persze, ha sokszor akarsz pénzt kivenni, és fontos neked az, hogy legyen "rendes" személyes ügyfélszolgálat, nem csak telefonos, akkor nem javaslom.

2012. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 kapo1588 ***** válasza:
az axa szerintem is nagyon jó! Csak a kis embernek nehéz mondjuk 500 000 et rárakni hogy normálisan kamatozzon. Meg félek hogy most hogy bezár bankfiókokat mi lesz vele
2012. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
axások nem mennek bankfiókokba ügyet intézni. ráadásul lehet már neten is számlát nyitni, szal ki se kell tenni az ember lábát ahhoz, hogy számlát nyisson, csak a postán el kell küldeni az aláírt szerződést a központba.
2012. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A nulla Ft-os bankszámlához mindenhol 120-150eFt-os jövedelem szükséges,de lehet több részletben is csak havi szinten kell ennyinek lenni.Ha van párod akkor kettőtök fizetéséből is összeadódhat ez az összeg,ilyenkor két kártyát igényeltek és kész.

Egyébként tényleg sokat levonnak ilyen-olyan címen,voltam már OTP-nél is ,hát ott brutális,most Raiffeisenes vagyok,havi szinten itt is eltűnik a számlámról 2000Ft,igaz van sms szolgáltatásom,de ez kell mindenkép nekem,és kp ritkán veszek fel,inkább kártyával fizetek hiszen az ingyenes.

2012. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Citinél is mehet rá a párod jövedelme, ott 150a határ és az sms szolgáltatás csak a fizetős. Netbank, kp felvét saját és idegen ATMből, telefonos utalás, kártyadíj minden nulla, ez volt az első bank aki nullázott. EUba is utalhatsz, vehetsz fel KPt ingyen talán 5x.


Na a kamat, az csapnivaló. Ha itt nyitsz számlát szólj, beajánltak, mindketten kapunk valami pénzt :)

2012. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
szia, én írtam az első választ. a jövedelmed mellett más bevételed nincs?
2012. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
OTP-nél a netszámla 580 Ft, és ebben már benne van a kártyadíj és minden átutalás ingyenes.
2012. ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!