Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igaz, hogy a Provident nem...

Igaz, hogy a Provident nem tehet Khr (Bar) listára? Még mindyg nem hiszem el, pedig ismerősöm több éve tartozik, mégse tették.

Figyelt kérdés
Méghozzá az ismerősöm kezes egy hitelemben, amit sokkal később vettem fel, mint ő a Providentet.
2012. márc. 2. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Bocs a rossz hírért! Még a Diákhitel Központ is.

[link]

2012. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Általában a Provident nem hajtja be jógi úton a kintlévőségeit, inkább képes elfogadni a legkisebb törlesztést is, de a KHR listára felrakhat, amennyiben a minimálbért meghaladó a tartozásod, illetve a késedelem több mint 90 napos. De mint a legtöbb bank ő is hibázhat, lehet, hogy csak elfelejtették. Nekem van olyan ismerősöm aki 6 éve nem fizette az autóhitelét és mai napig nem vitték el tőle az autót, és az ügy bírósági státuszban sincs.
2012. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!