Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy győzhetném meg páromat,...

Hogy győzhetném meg páromat, hogy egyáltalán nem jó ötlet most lakáshitelt felvenni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 09:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
60%
elég ha csak megemlíted neki az orbán-kormányt, máris elmegy a kedve mindentől
2012. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

beszélgessetek az előnyeiről (nincs mit) aztán a hátrányairól (lesz mit beszélnetek róla)

Miért akar lakáshitelt felvenni? Ne hagyd és kész! fenyegesd meg szakítasz vele :) apám így szokott le a dohányzásról, mert anyám megmondta neki hogy ha nem áll le, elválnak :)

2012. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos hitelt semnmikor nem a legjobb ötlet felvenni. Ha muszáj, akkor én nem devizát vennék fel, talán ennyi. Ha nem muszáj, akkor inkább élnék még pár évig nem saját lakásban, de sajnos a hitelek pár év múlva sem hiszem, hogy jobbak lesznek sajnos. :(
2012. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hogy ne albérletben éljünk, hanem legyen saját lakásunk, úgyis olyan olcsóak most a lakások. De a lakások pont azért olyan olcsóak, mert válság van és nincs pénze senkinek... Lehet, hogy most még tudnánk fizetni a részleteket (az sem olyan biztos), de ki tudja, mi lesz 3 hónap múlva, vagy egy év múlva... Tényleg tök jó lenne egy saját lakás, de túl sok negatív példát láttam a környezetemben, és nem akarom, hogy mi is úgy járjunk.
2012. márc. 3. 09:46
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi OFF..

Hát én nem bírom felfogni, hogy miért jó egyeseknek lepontozni mások értelmes válaszait!! itt is van rá példa! nyomjuk egymásnak a zöldet! :D

Am a kérdésre válaszolva: Szerintem nem kell sokat győzködnöd, sokak besz.pták hogy hitelt vettek fel..most van tető a fejetek fölött, inkább gyűjtsétek a pénzt és saját erőből vegyetek házat! :) Sok sikert! Majd írg meg hogy sikerült-e meggyőznöd :)

2012. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha már albérletben éltek, akkor tényleg jobb egy saját lakás törlesztőrészletét fizetni, mint egy másik embernek az albérleti díjat, aminek se vége se hossza. Pláne, hogy ilyen ingatlanárak mellett a két ár nem is esik messze egymástól...

Szóval ha megengedhetitek magatoknak, akkor szerintem hülyeség csak azért nem belemenni, mert mi lesz 3 év múlva. Ezzel az erővel majd gyereket se vállaljatok, mert lehet 1 év múlva meghaltok autóbalesetben.

2012. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Még csak most megyünk majd albérletbe...

OFF: Én mindenkit felpontoztam, nem tudom ki pontozgat le :)

2012. márc. 3. 09:58
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hitel kell az országban ,hisz az lendíti fel a gazdaságot (többek között). A végtörlesztés miatt vannak padlón a lakásárak. (Mondjuk az inatlan ilyen, hogy egyszer fent, egyszer lent, de még mindig a legjobb befektetés, sokkal jobb, mint az arany, olaj, lekötés, részvény.)


Ha mindketten dolgoztok, akkor 1-2 milliót forinthitelre érdemes lehet felvenni. Max 3-at, többet nem. (Mondjuk a fővársban ennyiért lóf*szt nem kapsz.)

2012. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

78% talán azért pontoznak le, mert hülyeségeket írsz...

Ez a "ha nem csinálod amit mondok, szakítok veled" egy alávaló, sunyi dolog, amit az olyan hisztis nők csinálnak, akinek már semmi észérve nincs a másikkal szemben. Érvekkel, beszélgetéssel kell meggyőzni a másikat, nem pedig ilyennel. Remélem utána faterod meg megmondta neki, hogy ok, de ő meg szakít vele, ha nincs análszex. Megérdemelte volna a kedves anyukád.


Másrészt persze éljenek albérletben és KÖZBEN még rakjanak pénzt félre saját lakásra ami inflálódik?! Meg persze mellette fizessék az albérleti díjat, és így dupla annyit fizethetnek ki, mint bármelyik másik esetben.


Jó tanácsok mondhatom!

2012. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy mennyire komoly a kapcsoaltotok. Mert most írtad, hogy csak most mennétek albérletbe. Akkor viszont maradjon az albérlet 1-2 éven át.
2012. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!