Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet így vele bulizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így vele bulizni? Nem akarom, h miattam legyen balhé.

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve járunk, imádjuk egymást. Van egy haverja kb fél éve, akit csak pár hete ismertem meg. Már eddig is furcsának találtam, hogy mindenáron kapcsolatba akart velem lépni, pl.:facebookon rám írt egy állindokkal és érdekes dolgokat írt,pl h megtanítana erre meg arra;meg többször is elkísérte a barátomat mikor elém jött a sulimhoz;stb. De ezt még csak úgy gondoltam, hogy barátkozni akar csak. Viszont a barátom pár napja megemlítette, hogy azt mondta neki: "Én is olyan barátnőt akarok, mint a tiéd. Nagyon szerencsés vagy." és bálványozott,felsorolta a jó tulajdonságaimat... És most meg elhívott minket bulizni. Nem tudom, hogy én is elmenjek-e, mert nem akarom hogy miattam vesszenek össze. Vagy szerintetek nem fog "flörtölgetni" velem? Vagy hülye vagyok és nem is tetszem neki,csak kedves akar lenni?:D

18/L


2012. febr. 22. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Neeem, itt túl sok a véletlen egybeesés. Nagyon jó ötletnek tartom, hogy kimaradsz abból a buliból. Jobb nem kerülgetni a forró vasat... Ne foglalkozz a sráccal. Hanyagold, stb...

Félre fogja érteni, vagy már lehet hogy most is merész álmokba ringatja magát. Ideje felébreszteni...



21F

2012. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon naiv vagy... teljesen oda van erted es nem veszitene vele a baratod ha megtudna milyen is valojaban. Menny el a buliba ha akarsz majd megkapja a magajet ha kell :P
2012. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húha, nem gondoltam, hogy ennyire nyilvánvaló a dolog.:O Nem tudom, mi legyen, mert előbb-utóbb úgyis találkozunk baráti összejöveteleken, nincs sok esély rá, hogy mindig el tudom kerülni. De akkor majd megpróbálom levegőnek nézni, hátha észreveszi magát.
2012. febr. 22. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!