Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi pénzem marad ha 33%át...

Mennyi pénzem marad ha 33%át letiltják a fizetésemnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan számolják ezt a jövedelmem 108000Ft Segítsen valaki aki volt már ilyen helyzetbe!

Van adós társam is de úgy tűnik ő ezt megússza mert lakástulajdonával egyetemes adós (kezes)miért nem árverezik el a házat ? .Anno még közösen vettük fel de azóta elváltunk hogyan tudom érvényesíteni a rá eső részt? Semmi vagyonom nem maradt a válás után csak a fizetésem és van egy kiskorú gyerekem is akit el kellene tartani az apjától nem kértem tartásdíjat akkor vajon most megtehetem még??

SOS köszönettel


2012. márc. 21. 09:47
 1/1 anonim válasza:
Helló ,ha 108.000ft-ot kapsz készhez,annak letiltják a 33%-át (35.640ft),akkor marad 72.360ft-ot. Ha ketten vagytok a adós társak,akkor elvileg mindkettőtöknek kellene kapni felszólító leveleket. A tényekre hivatkozva kérd meg a bankot az összeg csökkentésre. Próbáld meg a gyerektartást,de az sem lehet több mint az apa fizetésének 33%-a,bár ezen törvényi szabályozást nem ismerem behatóan...
2012. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!