Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kölcsön, hitel. Szerintetek...

Bikfic999 kérdése:

Kölcsön, hitel. Szerintetek ez átverés?

Figyelt kérdés

Metropolban hírdetik (nem bank) anyosoméknak kellene hogy adjunk én 150.000 barátnöm 100.000 ft a megtakarítottt kis pénzünkből (házra gyüjtünk) hogy betudjanak fízetni negyedmilliot és csak akkor utalják nekik a kért köcsönt ami 5milla plusz a befízetett pénzt.

szerintetek ez nem átverés gyanus? kérlek írjatok



2012. ápr. 13. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztói csoport. Nagyon sürgősen felejtsétek el, mert még a meglévő pénzeteknek is búcsút mondhattok.
2012. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De ahol már be kell fizetni ennyit,onnan már nem fognak adni. Ez az úgynevezett fogyasztói csoport,mindenkitől beszedik a pénzt,aztán majd egy valaki talán kap hitelt.

Fogyasztói csoport néven, és a hivatalos nevén keress rá a neten,de be ne fizessetek egy fillért se!!!!

2012. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
fogyasztói csoport,sorban betiltják őket, de mindíg újrakezdik.
2012. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényege az, hogy azt mondják,majd ha elegen jelentkeztek,és fizettek be pénzt, akkor majd kapnak 5 millát. hogy mikor azt senki nem tudja. Piramis játék,ahol az új belépők pénzéből fizetnék a hiteleket. De persze felszámolnak kezelési költséget isés így alig marad kiosztani való pénz.
2012. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat szinte biztos voltam benne, hogy ilyesmiről van szó. már csak azt nem tudom hogy gyözzem meg a csajomat hogy ebbe nem kéne bele mennünk mert ugyis csak bukunk vele. remélem belátja ha mewgmutatom neki hogy nem csak én gondoltam ugy hogy ez kamu,hanem ti is. köszönöm
2012. ápr. 13. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell fizetni pénzt, és sorshúzással döntik el, hogy ki kapja meg a hitelt. Lehet, sőt biztos, hogy évekig nem kerül rátok sor. Felejtsétek el!!!
2012. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A meggyőzéshez segítségedre lehet, ha rákeresel a "fogyasztói csoport" vagy "Multigroup" kulcsszavakra. Kisregényeket olvashattok róluk.

(első voltam)

2012. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia ha adtok pénzt az anyosotoknak nagy bolondok lehettek...de ők is ha hisznek ebbe hogy onnan majd visszakapják jozan paraszti ésszel miért kéne befízetni negyed millát hogy pénzt kapjatok?max felmutattni kéne hogy van ön erőtők. az ilyen befízetésess cuccok mind mind átverés! hülyeség nézz körül csak itt a gyk-án tele van velük a net is! pár idézet:

innen gykáról:


Igen mi sajnos egy délutánnal később értesültünk a hiteltelenségről.

Aki már megkötötte a szerződést az azonnal forduljon rendőrséghez és ne várjon a hitel kiutalására mivel ez nem fog megtörténni! A következő megbízási nap után megfosztanak minket a felmondási lehetőségünktől, aki ezek után a kiszámlázott havi törlesztőket nem fizeti(a meg nem kapott pénz után)a második hónap után a cég által perbe fogható és a hitel kb. 50%-át kártérítésként követelhetik rajtuk! Mi a bajban szerencsére még a megbízási idő előtt reagáltunk, és így ha a befizetett pénzünket nem is biztos de a szerződést valószínűleg felmondják. Számos ügy van a rendőrségen, elég jól ki van találva ez a rendszer. Sok sikert mindenkinek!


Mi is ma tudtuk meg, hogy ez az egész egy nagy csalás!

Furcsa volt, hogy nem vették fel a telefont, vagy ki volt kapcsolva/Éppen foglalt volt...

Elmentünk a székhelyre(Pécs) és zárva találtuk nyitvatartási időn belül. Érdekes dekor van az üvegen. Bentről ki jól látsz, de kintről be csak úgy, hogy teljesen ráfekszünk az üvegre. Betekintettünk és láss csodát a számítógép sehol nem volt, csak a monitort találtuk lekötve, az asztalon néhány papír és kihalt az egész... Ez után kerestem rá és így találtam meg ezeket a reklamációkat. Jobban utána néztem, Január 1-től minden ilyen fogyasztói csoporttal kötött szerződést semmisnek ítélik és a bíróságon megtámadható! Egyenlőre ezt találtam, remélem igaz! Nekem 160ezer Ft-om lett oda. Megpróbálom vissza szerezni. Ma egyszer sikerült őket elérni és azt mondták, hogy kis türelmet kérnek.


Ezek csalók ugy ahogy vannak. Tele van az internet velük. Jó lenne ha lehetne valamit tenni de kétlem hogy jól jönnénk ki ebből az egészből.Sajnos:( Sajnos mi is beleestünk a "csapdájukba"mint ahogy oly sokan....Mi 177 ezret buktunk el. Nem tudom mi lesz mert nagy szükség volt a pénzre.:( Sopronban,Székesfehérváron,Kaposváron,Veszprémben ,Pécsen is ott vannak,és már nagyon sok embert megkárositottak!!!! És az igéreten kivül mást nem kapunk,se levelet se pénzt,mert ugye azt mondták majd jön a levél és lehet menni a közjegyzőhöz. A pénzt odaadtuk sokan és talán ha 10 ezret hónapok után visszakapunk. Ez áll a szerződésben.


és ez még nem minden! inkább örülnétek hogy, van kis félre tett pénzetek ne osztogassátok el, mert ha anyosodék most nem tudják megteremteni azt a pénzt maguknak, akkor ha lehuzzák őket a TI!!! pénzetekkel azt nem mostanába fogjátok szerintem viszont látni:(

2012. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez piramisjáték, csak még nem tiltották be, mert a legalitás határán van.


Keressetek például lakástakarékot (kedvező kamatozású hitel, vagy tegyetek félre tartós befektetési szla esetleg állampapír)


Ennyi erővel lottót is vehetnétek a megtakarított pénzből, ott is húzással döntik el, h ki nyer, nem ?

2012. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!