Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H-s bank kártya hitel, mi...

K&H-s bank kártya hitel, mi benne az átverés?

Figyelt kérdés
Pár napja amikor voltam a bankba akkor ajánlotta nekem az egyik ügyintéző hölgy. Azt mondta mivel havonta kapok utalást a kártyámra így igényelhetek kártyahitelt, 100ezer Ft-ot írnak a kártyámra, ha x összeget leveszek róla azt majd következő hónapba a bank levonja a fizetésemből, szóval mindig lesz 100ezer Ft a kártyámon és ez havi 600-ba kerül. Nem értem, hol van itt az átverés? Mert biztos van ugye?
2010. jún. 2. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha átverés az, hogy 600Ft/hó, plusz persze ha felhasználod a hitelkeretet X napig, és erre kamatokat számolnak fel, akkor ott.


Persze attól, hogy valaki paranoiás, még nem biztos, hogy nem üldözik.

2010. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem otp-s a munkaadóm,itt A hitelnek hívják.50 ezerig,B-nek 100-ig/ha még nem változott!/

P.l ha egyszer lemégy mínusz százra,ráutal a melóhely 80-t,akkor leszel ugye -20on...és ebből élsz...

Mókuskerék,annyi a trükk benne,sose,vagy nehezen jössz ki belőle.

Az éves díja 2-3 évvel ezelőtt 8-10 e körül volt.Ezt évvégén automatice levonják,pont évvégi ünn.előtt.

2010. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat:)
2010. jún. 3. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!