Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szlovák hitel vett már valaki...

Szlovák hitel vett már valaki igénybe?

Figyelt kérdés
vett már fel valaki szlovák hitelt magyarországon? egy L.Zsuzsa nevű hölgy hírdeti de érthetetlen okokkal magyarázza az oldalán is hogy miért nrm veszi fel a telefont de persze e-mail re válaszol persze nem. felvette az adatainkat előzetes elbírálásra és most tanácstalanság................

2012. ápr. 24. 14:20
 1/2 anonim válasza:

Üdv. Na ez engem is érdekelne, nekem még az adatokat sem vette fel, egyszerűen nem válaszol.Mindkét megadott email- címre írtam, de nincs válasz. De jól nézz körül, a google keresőben írd be: szlovák hitel. Sok információt találsz.

/Csak jó lenne tudni, mi a valós belőle./ Mindenesetre érdeklődve figyelem a fejleményeket.

2012. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Senki ne dőljön be neki beszéltünk szlovákokkal magán és üzleti hitelt legalább olyan nehéz felvenni mint itt!
2012. máj. 23. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!