Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Auchan automata benzinkút és...

Auchan automata benzinkút és MKB Bank. Volt valakinek hasonló gondja?

Figyelt kérdés

Ugye az automata kútnál úgy kell tankolni, hogy előre lefoglalok egy összeget, és ha kevesebbet tankoltam, a különbözetet visszafizetik. A gondom az, hogy a következő történik: pár napig a teljes, eredetileg lefoglalt összeg zárolva van a számlámon, ami már önmagában is bosszantó, hiszen a különbözethez nem férek hozzá, főleg így a 4 napos hétvége környékén, amikor nem is várható hamar a könyvelés. Később viszont még rosszabb: a valóban letankolt összeget lekönyvelik, a zárolást (eredetileg lefoglalt összeg) viszont valamiért nem oldják fel. Ráadásul most megint itt a hétvége, hétfőig valószínűleg így is marad.

Mikor először volt ez, azt hittem, valami alkalmi hiba. Most ez már a második. Volt már valakinek hasonló? Mit tennétek a helyemben? Tegyek panaszt?


2012. máj. 4. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám, hogy nem foglalnék le nagyobb összeget, mint amit tankolni akarok, bár lehet, hogy akkor sem oldódik fel a zárolás. Szerintem maga a szisztéma rossz és nem egyedi hibáról van szó.


Ez ugyanaz, mint amikor a szállodában előre zárolják az összeget ellenőrzésképpen és amikor fizetni akarsz, akkor mégegyszer ott kell lennie a fedezetnek, mert a zárolás továbbra is marad.

2012. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!