Visa kártya HELP?

Figyelt kérdés
Sajnos nem emlékszem az új, dombornyomott kártyám jelszavára, amig nem aktiválom, addig használhatatlan. Nem emlékszem pontosan, csak van egy-két tippem. Létezik, hogy nem számok, hanem betüket kellett megadni? Illetve mennyit próbálkozhatok és a bankban tudnak segíteni?
2012. máj. 16. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt is kérdezném, hogy ha számok, akkor hány jegyüek? 4 vagy több?
2012. máj. 16. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Kártyának nincs jelszava, csak PIN kódja.

De aktiválásnál a PIN teljesen szükségtelen,

Általában csak a kártya 16 számjegyét kell bepötyögni, és a telebankos 4kódodat. De az a kód független a kártyától, nem annak a tartozéka.

2012. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a telebankos kód, én adtam meg, vagy adtak hozzá? Bocs az értetlenkedésemér, már több, mint két hónapja történt ez, de arra határozottan emlékszem, hogy valami jelszót, vagy kódot meg kellett adnom, még az igényléskor.
2012. máj. 16. 23:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a gyors választ.
2012. máj. 16. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik banknál vagy, de nálam a következő volt (gyanítom, hogy máshol is hasonló az eljárás)


Szerződéskötéskor kellett választani egy 4 jegyű számot, amivel később a telebankban lehet használni.


Később, a kártya aktiválása abból állt, hogy felhívtam a telebankot, a megfelelő menüpontban bepötyögtem a kártya 15 számjegyét, aztán a 4 jegyű kódot. Ennyiből állt az aktiválás.


Neked is kéne legyen ilyen azonosítód. De ha nem emlékszel, akkor menj be a bankba és a személyid bemutatásával hozzáférsz a saját adataidhoz, tehát a kódhoz is.

2012. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam. A kártyaszám természetesen 16 jegyű.
2012. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ersténél. Nagyon szépen köszönöm, reggel hívom a telebankot.
2012. máj. 16. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!