Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáselőtakarékossági kérdések?

Lakáselőtakarékossági kérdések?

Figyelt kérdés
Kötnék egy lakáselőtakarékossági számlát. A kérdésem az lenne, hogy mindenképpen igénybe kell -e venni a fundamenta által nyújtott kölcsönt, vagy felvehetem a pénzt majd úgy, hogy csak az ÁLTALAM és az ÁLLAM ÁLTAL összegyűlt összeget veszem fel?
2012. máj. 21. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A Fundamenta honlapján részletes tájékoztatást találsz.
2012. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

nem kötelező felvenni a hitelt is. Viszont szerintem, ha a 3 LTP-ét nyújtó céget vizsgáljuk, akkor jelenleg nem a Fundamentájé a legkedvezőbb ajánlat....

A helyedben szétnéznék.

Nekem emailen van anyagom, illetve excelben. sajnos ide nem tudom feltenni...

2012. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kötelező a hitelt is felvenni. Mi tavaly vettük ki a megtakarításunkat, állami támogatással és kamattal, de nem vettük igénybe a hitelt.
2012. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!