Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Osztrák hitel. Lehetséges?...

Osztrák hitel. Lehetséges? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Napjainkban lehetséges osztrák banktól jelzálog alapú, szabadfelhasználású hitelt felvenni? Csak mert valahol mintha azt hallottam volna, hogy osztrák bank (már nem) tehet rá jelzálogot M.o.-i ingatlanra!


Elsősorban hozzáértők segítségét várom!


Köszönöm!


2012. jún. 1. 10:20
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt egy kérdésem, bár én lakáshitelről kérdeztem. Én ezt a választ kaptam (lehet neked is hasznos): Ha van megfelelő jövedelmed, akkor nem szükséges a lakáshitelhez kezes, viszont jelzáloghitelt csak forint alapon vehetsz fel, mert a Földhivatal nem jegyezhet be új deviza hitelt ingatlanra egy kormányrendelet miatt, így nem fogsz tudni osztrák banktól hitelt felvenni.
2012. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!