Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot válasszam? Meg...

Melyik bankot válasszam? Meg akarom szüntetni a jelenlegi banknál a számlámat, mert sokat levonnak mindenféle címszóval. Melyik az bank, ahol ingyen vezetik a számlát, és ingyen lehet pénzt levenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány éves vagy, vagy megy-e rendszeres utalás a számládra.

A KH trambulin ingyenes számlavezetésű, és 2 ingyenes kp felvétje van saját ATMből.

2009. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jön rendszeres utalás

28 éves vagyok

2009. júl. 1. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen szektorban dolgozol? Van ahol van spec. csomag jó kondival.
2009. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyesen vagyok :D
2009. júl. 1. 20:35
 5/5 anonim válasza:
54%

Én az AXA-t ajánlom.


nincs számlavezetési díj,


nincs átutalási díj,


magas kamat 500ezer Ft betét alatt 7,5%, felette 9% (jelenleg, ugyanis a jegybanki alapkamathoz van kötve)


fix KP felvét díj bármely automatából (GBC feliratosból 200Ft, egyéb 260 Ft) -ha 1000Ft-ot,

ha 500 ezer Ftot veszel ki akkor is ugyanannyi.


hátránya, hogy kevés fiókja van, általában csak a megyeszékhelyeken. De telefonon, interneten biztonságosan intézhetőek az ügyek.

2009. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!