Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » S. O. S.! Ha postáról utalok...

S. O. S.! Ha postáról utalok szombat délelőtt K & H-s számlára pénzt, akkor mikor fog ráérkezni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 12:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy rózsaszín csekken!
2012. jún. 15. 12:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minimum 2 napra számítanék. Hétvégén a bankok utalási rendszerei zárva vannak, szóval készülj fel, hogy csak kedden lesz a számlán a pénz.
2012. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt is mondták,hogy akár egy hét is lehet :/
2012. jún. 15. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne bemenned hétfőn egy K&H-s fiókba, és ott ingyen befizeted a pénzt, aztán az összeget egyből jóvá is írják az illető számláján.


Persze, ha nincs K&H fiók, akkor más a helyzet.


De szerintem most már él a törvény, hogy bankok között is még aznap teljesíteni kell az átutalásokat. A posta a lehető leglassabb megoldás.

2012. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3-4 munkan de azt tudnod kell hogy + dija van aami nem 1-2 ft. jobban jársz ha téleg k&h n keresztül utalsz.mikor leguttobb postán (rozsaszin csekk)utaltam 5000 ft ra 860 ft ot kellet rá fizetni és hiába adtam fel hétfön péntekig nem érkezet meg.
2012. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kedd-re.
2012. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!