Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap próbáltam befizetni a...

Tegnap próbáltam befizetni a kártyámmal egy póker oldalra (OTP junior) és elutasítotak. Ezt megpróbáltam még 3-szor és mindig ez történt. Mos már pedig semmit sem tudok online vásárolni. Mi Lehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos a megfelelő kártyatípusod van?


mert pl. mastercard az nem jó

2012. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó a mastercard?


Általában dombornyomott kártyát kérnek online fizetéshez, a mastercard többnyire ilyen.

A maestro / visa electron (amit gyakran adnak fiataloknak) sokszor nem volt ilyen korábban.


Kérdezz rá a bankodban.


Ui: Milyen idős vagy (a junior kártya miatt kérdem)? 18 alatt gondolom elutasítanak automatikusan.

2012. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 alatti.De nem magamnak akartam hanem untesomnak mert ő rakta fel a számlámra a pénzt hogy fezesembe
2012. júl. 10. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán az a kártyatípus, hogy "Junior"? :P
2012. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a második válaszolónak üzenem kicsit tévedésben van:


játszottál már netes poker/sportfogadási oldalon? mert hogy én 6-7-nél már fizettem be


és pont az, hogy az OTP-be is mondták, sokan panaszkodnak mivel ez a bank eltörölte a VISA kártyát, így sokan nem tudnak befizetni neten, mert itt ezt kérik, és a mastercard-dal nem lehet


én is otp-s vagyok, nekem is mastercard-van, és nem tudtam befizetni direkt-be poker oldalra

2012. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

kérdező!


Felejtsed el a szerencsejátot és azt is, hogy mássnak befizetsz a saját számládról. ha ilyen mentalitással mész neki az életnek, akkor el fogsz bukni.


Ha apád lennék összevernélek és eltiltanálak

2012. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm 5-ös, ezt valóban nem tudtam.
2012. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a kártya tulajdonosának és az account tulajdonosának meg kell egyeznie. én utaltam már oda-vissza pokerstars-ról, eddig semmi gond nem volt.
2012. júl. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elméletileg letiltották a kártyát mert túl sokat akartam egyszerre átutalni annyi meg nem volt rajta
2012. júl. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!