Az OTP Bank egyoldalúan megszüntetheti a számlaszámomat tartozás miatt?

Figyelt kérdés

Régebben vettem fel A hitelt a banktól, és miután már nem oda utalták a fizetésemet ki kellett volna fizetnem egyösszegben a tartozás. Részletfizetést kértem, amit meg is kaptam. A tél folyamán két hónappal elmaradtam a törlesztésben, és amikor egyszerre szerettem volna utalni, akkor visszautalták a pénzt. Amikor telefonon rákérdeztem a bankra azt mondták, hogy már nincs ilyen számlaszám, szóval még esélyt sem kaptam arra, hogy visszafizessem. A számlaszám megszüntetéséről értesítést nem kaptam. Majd kaptam egy levelet egy cégtől, hogy náluk van az ügy, teendőm nincs és majd atovábbiakról értesítenek. Na azóta is erre várok. Mindez januárban történt, és sem az OTP Banktól sem a cégtől nem kaptam sem felszólító levelet, sem értesítést, sem számlakivonatot, semmit.

Mit kell ilyenkor tegyek?


2012. júl. 17. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán vedd fel a kapcsolatot a (behajtó?) céggel, nyilván van elérhetőség az általuk kiküldött levélen.
2012. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!