Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legkedvezőbb hitelkár...

Melyik a legkedvezőbb hitelkártya?

Figyelt kérdés

Tudom, jó hitelkártya nincs, de ez nem jelenti, hogy nem lehet őket rangsorolni.

Anyám az American Expresst választotta és jól megszívta vele. Viszont, ahogy elnéztem, az most a létező legrosszabb hitelkártya.

Én most két hitelkártya között vacillálok: Citi Life, és Budapes Bank Go

Szerintetek melyiket válasszam? Ha valaki tud a kettőnél jobbat, akkor persze don't hesitate.

Mielőtt valaki rákezdene, hogy "hitelkártyát soha", annak üzenem, hogy külföldre költözöm, és nem engedhetem meg magamnak, hogy fix pénzösszegű bankkártyáról vásárolják, mert fogalmam sincs, hogy milyen költségek bukkanhatnak még fel.


Még egy kérdés: Mi a különbség a "Teljes hiteldíj mutató" és a "Hitelkamat mértéke és típusa" között?



2012. júl. 25. 11:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!