Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyobb összeg, kb 3 millió...

Nagyobb összeg, kb 3 millió Ft-ot szeretnék külföldre utalni (a kinti számlámra), vagy kijuttatni az országból az UK-ba, bármilyen módon. Melyik éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Ugyebár van többféle mód, lehet bank-bank közt utalni, fogalmam sincs az melyik banknál mennyi. Meg ugye azt át is váltja a bank, azt sem tudom általában melyik bank, vagy cég vált GBP-re legjobb árfolyamon. Azt is hallottam, hogy ha nagyobb összeget váltasz valutára, általában nem listaáron, hanem néhány bank jobb áron váltja. Az konkrétan milyen összeget jelent, és kb mennyivel jobban?


Ilyen MoneyShop-okba is tudnak talán egyes pénzváltók küldeni pénzt, legalábbis azt hallottam, és ők még jól is váltanak, de azt sem tudom mennyibe kerül.


Paypal-on nem szívesen küldeném, ott a legnagyobb a váltási díj, és a jutalék szerintem. Futárcégek vállalnák talán még elfogadható áron, vagy hozzam ki magam, zsebben? Az viszont nem túl biztonságos...


Tudom, hogy körbe lehet járni a bankokat, cégeket, még mielőtt lehurrogtok, csak hátha valaki végig járta már ezt a kört, és tudna nekem spórolni nem kis időt. Ha valakinek az egyik módról van információja, az is tökéletes lenne, és összevetjük a végén ki mit tudott.


Köszönöm a segítségeket előre is!



2012. júl. 26. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én banki átutalással küldeném.
2012. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!