Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy pénzügyi stratégiám a...

Van egy pénzügyi stratégiám a hitelkártyákkal kapcsolatban. Szerintetek helyes?

Figyelt kérdés

Nyit valaki 2 hitelkártyát. Mindkettőnek kb. ugyanazok a feltételei(kamat, törlesztési hossz stb...).


Ráterhelek az "A" hitelkártyámra 1000 forintot. Várok, amíg le nem jár a 45 nap kamatmentes idő, és az utolsó pillanatban( a 44. napon) a "B" hitelkártyámról kifizetem az 1000 forintot. Így a "B" hitelkártyámon lesz 1000 forint terhelés. Megint várok az utolsó kamatmentes pillanatig, és visszautalom a pénzt az "A" kártyámra. Így kamatmentesen lehetek örökké. Aztán persze, ha pénzhez jutok, akkor befizetek 100 forintot, és így már csak 900 forintot kell küldözgetnem "A"-ból "B"-be, aztán megint kapok pénzt, és így megy tovább, amíg el nem fogy.


Szerintetek ez reális?



2012. aug. 3. 15:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
Engem is érdekelne, melyik ez a bank?
2012. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az értelme a kártyás vásárlások utáni visszatérítés."

Az meg mi?

Nekem még senki semmit nem térített vissza, ha kártyával vásároltam...

2012. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocs, elcsesztem, én havit számoltam(Citinél 690 a havi díj). Nem akarok gazdagnak mutatkozni, mert egyáltalán nem vagyok az. De mindenesetre érdekes, hogy az évi 6000 forinton vagytok fennakadva, mikor általában boltban költ annyit az ember.
2012. aug. 5. 12:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Két kártyára az kétszer 6000, plusz a havidíjak, az átutalások díjai...
2012. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12 Hitelkártyával történő váráslások után van visszatérítés, nem bankkártyás vásárlás után. Ha elég sokat használod a kártyát, a forgalom 1-2%át visszaadják pénzben.
2012. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!