Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit Tegyek? Van erre még...

Mit Tegyek? Van erre még helyes megoldás? Ki fognak küldeni valakit aki felülvizsgálja a helyzetemet. Van rá esély h megússzam büntetés nélkül a hazugságomat?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok de munkanélküli és megigényeltem a városházán egy segélyt. Van egy párom akivel nem élünk együtt de már elég ideje együtt vagyunk igy azt irtam be a kérvénybe h van élettársam de nem élünk együtt(sosem fogalmaznak egyértelműen).amikor kijött a határozat a párom irta alá az átvételi elismervényt mint a párom. mikro bementem a városházára azzal fogadtak h ha van élettársam akkor azt be kellett volna jelentenem. én meg azt hazudtam h az élettársam pesten dolgozik de mikor hazajön a szüleihez megy és h az a férfi aki aláírta a levelemet nem a párom. pedig igazából az csak nem lakik ott ahol én. a dolgot tovább bonyolítja h a párom nagypapájánál lakom de külön háztartásban- olyan szivességlakó vagyok-nem kell fizetnem semmiért csak ott lakhatok.viszont mivel az unokájával járok igy annak vannak ott holmijai.megijedtem és nem tudtam mit mondjak.pénzt azt még nem kaptam igy elvileg nem kell fizetnem vissza semmit
2012. jan. 13. 09:46
 1/2 anonim válasza:
sztem menj be és mondd el az igazat, az mindig a legtisztességesebb..
2012. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma voltam bent és ezt mondtam.mikor kiküldenek valakit nem lenne elég csak annak elmondani?szégyellem magam rettenetesen de már elmondta a hölgy h ki fog küldeni valakit h azzal tisztázzuk a helyzetet
2012. jan. 13. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!