Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliali és Írországi bank...

Angliali és Írországi bank álltal kiadott bankártyával, amin euró van vagyis eurós kártya, Budapesten hol lehet pénzt kivenni? Automatára gondolok, van olyan ami elfogadja a külföldi kártyákat és eurót ad?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 11:15
 1/6 okoskatörp ***** válasza:
Bármelyik ATM-ben, mindegyik elfogadja. Azonban számíts némi (nem túl sok) konverziós költségre. Nagyjából annyi mint ha kivennéd az eurot és pénzváltónál váltanál.
2012. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam 3 fajta automatába egy Ír kártyát és nem fogadta el. Amelyik automata elfogadja,eurót ad ki? vagy átváltja forintra és forintot?
2012. aug. 21. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Forintot ad ki.
2012. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy nem fogadták el?


Ha Visa vagy Mastercard akkor el kellett volna fogadniuk. De általában a Maestrot és az AMEX-et is elfogadják.


A tiéd milyen?

2012. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Íroroszági bank álltal kiadott Visa Debit kártya.. Akkor azt mondjátok hogy bármelyik automata elfogadja? És én látom hogy mennyi euró van rajta és forintba kérhetem ki? Voltam egy bankban ahol volt egymás mellett vagy 4 automata,mind másfajta és egyikbe sem volt jó.Még az egyenlegem sem tudtam megnézni. Ugy vettem ki pénzt hog ybesétáltam egy bankba személyigazolványnal és az ügyintéző lehuzta a kártyáról a pénzt és ideadta,némi kezelési költség ellenében. De automatából vennék ki veel,ha lehetne.
2012. aug. 22. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Egyszerűen nem értem, hogy mért nem lehet. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de a normális szabályok szerint működnie kellett volna ATM-ben. :(

2012. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!