Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha szabadságon vagyok GYED...

Ha szabadságon vagyok GYED után, már vehetek fel lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Mert ugye amíg GYED-en vagyok, addig tutira nem fognak adni, de ha megszakítom a GYED-et és kiveszem a bent maradt szabadságomat, akkor az alatt már fel tudom venni a lakáshitelt, ugye? Csak az a bibi, hogy minimálbéren vagyok bejelentve és van egy gyerekem is. Férjem nincs. Tudnám fizetni a lakáshitelt, hiszen így is ki kell fizetnem 35 ezret albérletre (+ ott is a rezsi), miért ne fizethetném ezt a saját lakásomért? Amúgy is félszocpollal 7 milla feletti lakást nem is vehetnék, az meg nem akkora nagy kölcsön. Szerintetek fognak adni?
2008. máj. 13. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben adsz fedezetet a hitelfedezeti értékre, meg sem kérdezik, hogy dolgozol-e. Persze itt ugye az a kérdés, hogy adsz-e akkora fedezetet. Mert ha veszel egy hétmillás lakást, amelybe bedobsz három millió önerőt, akkor fogsz kapni, ha veszel egy hétmilliós lakást és kifizeted a hitelfelvétel költségeit és hétmilliót akarsz kérni, akkor nem fogsz kapni. Ez utóbbi esetben még egy ingatlant "be kell dobni", akkor meg fogod kapni.
2008. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fedezet lehet pl. anyukám lakása?
2008. máj. 13. 13:01
 3/5 anonim válasza:

Ilyen esetben a megvásárolandó ingatlan is lehet a fedezet???

Mi is hasonló cipőben járunk...

2008. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy ingatlanfedezetes lakáshitelt bejelentett minimálbérrel gond nélkül kaphatsz. De szükséged lesz önerőre (mint azt már elöttem is írták) 7M kölcsönhöz illik azért egy 10M fedezet. Vagy több kissebb értékű ingatlant is be lehet vonni.

egy hitelszakértő

2008. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ja és amit elfelejtettem: ha már szabin vagy akkor kaphatsz hitelt

az előző válaszadó

2008. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!