Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitelt minden bank...

A diákhitelt minden bank egyforma feltételekkel biztosítja (gondolok itt a kamatra, stb. )?

Figyelt kérdés

Vagy pedig eltérő? Melyik bankban érdemes felvenni?

Ha a napokban igénylem (júl. 26), szept. elejéig, mikor a suli kezdődik, megkapom egy összegben?


2009. júl. 26. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze a bankokhoz, a diákhitel zrt-től kapod a pénzed, nem a bankoktól. tehát ugyanaz a pénz, és feltétel mindenhol:)
2009. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

A pénzt a Diákhitel Központ folyósítja, én úgy tudom hogy csak az OTP-n keresztül igényelheted. A kamatszámítás naponta történik időarányos (lineáris) kamatszámítás mellett. A napi kamat összegét a Diákhitel Központ a következő képlet alapján számítja ki:


aktuális tőketartozás x aktuális kamatláb / 365 X 100. Hívd fel a diákhitel központot 0640240024, és pontosan megmondanak mindent.

vagy nézz el ide: [link]

vagy www.diakhitel.hu. Mindent meg fogsz találni.

2009. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
első vok. sosem kapod meg a félév első hónapjában a pénzed. szóval októberben kapod, illetve márciusban az első részletet, vagy akkor kapod meg egyösszegben. attól függ hogy kérted a pénzt. egyébként meg diakhitel.hu oldal hasznos olvasmány.
2009. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2.nak, én cibes vagyok... akkor mi van?:D ez hülyeség.
2009. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én vettem fel, akkor még csak az OTP-n keresztül lehetett. Nem akartam senkit félrevezetni, bocsi!

Úgy látszik, én a régi idők gyermeke vagyok!

2009. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!