Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aktív BAR listás vagyok, van...

Aktív BAR listás vagyok, van valami lehetőségem, hogy mégis valami hivatalos úton pénzhez jussak?

Figyelt kérdés

Aktívnak az számít, aki még fizette vissza a tartozásait. Nekem sajnos több is van. És nem uzsorástól meg ilyesmi helyekről szeretnék pénzt felvenni, hanem ha esetleg valaki tudna egy hivatalos pénzintézetet vagy bankot vagy akrámit.

Nagyon köszönöm előre is.

Az összeg kb 1 millió forint lenne és nem tudok jelzálog alapút sem kérni.


2009. júl. 27. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én nem bántásból kérdem, de muszáj megint hitelt felvenned, főleg ha még több rendezetlen is van? Sosem fogsz kikerülni az adósságspirálból! :((


Egyébként nem hinném, hogy pénzintézet adna. Providentet és társait pedig nagyon nem ajánlom.


Biztos hogy nincs más megoldás?

2009. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

patt helyzetbe tettek, mert mikor részletfizetést kértem, elég nagy összeget kellett volna befizetnem ahhoz hogy egyáltalán egy baromi nagy törlesztőt fizessek havonta.

Providenttől amúgy sem vennék fel. Adósságrendezőhöz meg nincs házam, plusz aktív BAR. Ez Magyarország. Adósnak kuss, és a szokásos 8 bőr lenyúzását amit átlagban tesznek, még 12 -t adósság néven lenyúzhatnak.

Nekem nem is kéne kézbe a pénz, hanem hogy végre csak egyet fizessek nem százfele.

2009. júl. 27. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, h ilyen helyzetbe kerültél, és még kerülnek (kerülünk/kerülhetünk) sokan ebben az országban. Ugyan azt írtam az előbb, hogy szerintem pénzintézet nem ad, de a Budapest Bank reklámozza nagyon az adósságrendező hitelét. Őket nem próbáltad esetleg megkérdezni? Vagy oda is kell a ház, mint jelzálog - alap?
2009. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tudomásom szerint minden adósság rendező hitelhez kell ingatlan fedezet. De most megpróbálok minden követ megmozgatni, hátha. Ha sikerül bármi lehetősége, vagy kiskaput találnom, itt le fogom írni a sorstársaimnak.

Köszönöm a válaszokat és az együttérzést.

2009. júl. 27. 14:10
 5/6 anonim válasza:
próbáld meg az osztrák hitelt ott aktiv bárosoknak is adnak mert az osztrákok nem tudnak bele nézni a magyar bár rendszerbe.
2009. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de mikor kitöltöm az ajánlatkérő lapot, ahol kérdezik hogy aktív vagy passzív BAR-os vagyok-e, visszadobja, hogy amíg nem rendezte tartozását nem kérhetek hitelt, meg is írtam nekik e-mailben hogy akkor most mi van? azt hirdetik, hogy adnak, d eközben mégsem?

Megadtam nekik 2 napja az elérhetőségemet, még nem hívtak.

Itt magyarországon el-lehetetlenítik az embert. elmehetnek a nyugdíjminimumig , ami 2009-ben 28.500, tehát hogy ennyi pénzből éljk, x évesen míg vissza nem fizetődik az adósságom. Mire elég ez?

Írtam az ombudsmannak levelet.

Mivel sokan vannak ebben a helyzetben, be fogok számolni, hogy mire jutottam, hátha valakinek segít majd.

2009. júl. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!