Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miskolcon aláírást gyűjtenek...

Miskolcon aláírást gyűjtenek a bankok csalása ellen! Lesz ennek valami pozitiv következménye?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 07:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csalnak a bankok?
2012. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem csapják be az embereket ???
2012. szept. 5. 08:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért becsapják őket? Én nem tudok róla.
2012. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha én 2007-ben felvettem 2.500 000, Ft-ot CHF-ben,és most tartozom 2 700 000 ,Ft-al / 5 év után /,akkor ez micsoda ???
2012. szept. 5. 09:12
 5/19 A kérdező kommentje:
A törlesztés az egekben???
2012. szept. 5. 09:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Te nagyon BANK-párti vagy !!!
2012. szept. 5. 09:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Te meg nagyon hülye vagy, már bocsánat.


Ez nem csalás, csak feltételezem a problémák ott kezdődtek, mikor el (kellett volna) olvasnod, mit írsz alá, nem csak örülni a pénznek, majd ott folytatódtak, mikor meg (kellet volna) értened, amit aláírsz.

2012. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hájaaa ***** válasza:
100%

"Ha én 2007-ben felvettem 2.500 000, Ft-ot CHF-ben,és most tartozom 2 700 000 ,Ft-al / 5 év után /,akkor ez micsoda ???

" Ezt hívják árfolyamkockázatnak. Akkor vetted fel a kölcsönt mikor a forint erős volt a CHF pedig nem túl erős a forinthoz képest. A forint meggyengült mint a sz@r a chf-hez képest ezért neked fizetni kell.


HA forintban veszed fel akkor lehet hogy több a "törlesztőrészlet", de visszafizettél volna egy jókora tőkerészt.

Ez ellen hiába tüntetsz, te voltál a hülye!

2012. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez "bankpártinak" lenni. Egyszerűen a pénzügyi alapfogalmakkal kell tisztában lenni (de legalábbis el kell olvasni a hitelszerződést, amit a közjegyző egyébként szájbarágósan meg is tesz helyetted).
2012. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Igazából igen, csalnak a bankok, beadják a népnek, hogy milyen sz@r nekik, közben pofátlanul sok pénzt keresnek, mert kb semmibe nem kerül nekik, hogy valakinek hitelt adjanak, de ha nem fizetsz, mehetsz az utcára.

Egy szerződésnek pedig jól átláthatónak kell lennie, ami szintén nincs meg náluk, mert az apró betűs részt direkt azért találták ki, hogy majd azt hiszi a jóember, hogy az lényegtelen információt tartalmaz, így el sem fogja olvasni, ezáltal könnyen becsapták az emberek nagy részét. A banki ügyintézők pedig vagy sík hülyék voltak ahhoz, hogy milyen hitelt is adnak pontosan, vagy direkt nem tájékoztatták a leendő adósokat.

A bankok direkt találták ki ezt a folyamatot. Ezáltal nagyobb a profit, ráadásul, ami a legnagyobb pofátlanság, hogy pl felveszel 10 milliós svájci frank alapú lakáshitelt, befizetsz x milliót, majd ha nem tudod tovább fizetni, elárverezik a félig már a te tulajdonodban lévő házat, amihez egy normális országban semmi joguk nem lenne, te meg mehetsz az utcára. Ráadásul szinte ugyanannyiért adják el a házat, amennyiért te megvetted, így majdnem dupla a profit.

2012. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!