Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a jobb? Visa Electron...

Melyik a jobb? Visa Electron vagy MasterCard Unembossed?

Figyelt kérdés
Számlát készülök nyitni (CIB), és e közül a két kártyatípus közül választhatok. Van-e köztük valami számottevő különbség? Melyiket válasszam? Én a Visa felé hajlok.
2009. júl. 31. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

itt magyarországon édesmindegy.

külföldön talán kicsit több a visa elfogadó hely, de ez csak inkább egy érzés, mint tény.

neten egyiket sem tudod használni. (egyik sem dombornyomott)

meg kell nézni, hogy van-e a díjakban különbség, más nem nagyon van.

2009. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs összehasonlítási alapom. Nekem Visa Electron kártyám van (OTP), és eddig mindent meg tudtam vele oldani, amire szükségem volt. Pénzfelvétel Magyarországon és külföldön (helyi pénz), vásárlás itthon és külföldön, internetes vásárlás itthonról, külföldről. Ahol lehetett egyáltalán fizetni kártyával, ott mindenhol elfogadták ezt a kártyatípust. Az enyémen chip is van, nem csak a mágnescsík, ha jól tudom ezért 3 évre adják.

Szóval a Visa Electronról csak jót tudok mondani, a MasterCardot nem ismerem, de a reklámja jó :)

2009. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!