Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla megszüntetés?...

Bankszámla megszüntetés? Hogyan? (OTP)

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Bemész, csókolom, szeretném megszüntetni a számlámat.


Arra figyelj, hogy kérj igazolást, hogy nem tartozol semmivel, nehogy évekkel később megtaláljanak valamivel, amit eddig "elfelejtettek".

2012. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. okt. 3. 12:54
 3/3 anonim válasza:
Szia én nem rég szüntettem meg.Csak bemész nyomsz egy gombot kivárod a sorod és megmondod megszeretnéd szüntetni.Megkérdezik majd,hogy mért(nekem nem volt rá szükségem nem arra kapom a fizut).Megmondtam mert nem használom addig kedves volt a nő és utána szó szerint odavágta elém a papírt,hogy írjam alá kifizette ami bent volt vagy te fizeted ki ha minuszos. Kapsz róla egy bizonylatot.Jóformán ennyi.Addig lesznek csak kedvesek még meg nem mondod mért mész erre készülj fel bár ne így legyen.
2012. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!