Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelből befektetés, hogyan...

Hitelből befektetés, hogyan használnátok ki ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Van egy elég jól fizető főállásom, viszont hamarosan vállalkozásba kezdek, és ott minimálbérre leszek bejelentve...

Arra gondoltam, hogy befektetésként, hitelre veszek még most egy lakást és kiadom, (10 év múlva is jól jön egy tehermentes ingatlan...)

Vagy lenne ettől jobb befektetés is?

Hogyan lehetne még a hitelképességem kihasználni?



2012. okt. 2. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A lakáskiadásnál kevés rosszabb befektetés van.
2012. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez is kockázatos, de nem jutott jobb eszembe (még a bankbetét mellet...)


De szívesen veszem a te megoldásaid (akár privátba is).

2012. okt. 2. 22:14
 3/5 A kérdező kommentje:
A mellett két t. Bár egy t-vel sem rossz.
2012. okt. 2. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló arra értette, hogy alapban (ha nem értesz hozzá, teát ilyen "veszek 8 millióért kiadom 50ezerért max" kategóriában gondolkodsz, akkor nem jó befektetés, mert a hitel kamata (nem a tőketörlesztés, csak a kamat!) többet visz el, mint a bérleti díj.


Hitelképességed akkor tudod kihasználni, ha tudsz jobb befektetést, mint amennyibe a hitel kerül. Amennyiben ez nem egy stabil lábakon álló vállalkozás (ahol ismered a piacot, a szakmát és mellette még a vállalkozás csínját- bínját is) akkor sehogy.

2012. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

"Hogyan lehetne még a hitelképességem kihasználni?"

Bocsánat de nekem ez úgy hangzik, mintha valami 8. képesség lenne,amivel szuper ereje lesz az embernek.

Van egy jó hírem!! Ha hitelképes vagy akkor megtakarító képes is vagy!

Gazdag nem lesz valaki, hanem azzá válik!!


Az emberek gyakran figyelmen kívül hagyják ezt az elvet. Azt kérdezik: “Mit kaphatok holnap, ha ma elvetem a babszemeimet?” A válasz: “Nedves babszemecskéket” A mag törvénye így szól: “Ma ültetsz, és KÉSŐBB aratsz!” Ma ültess babszemeket, és szedd le négy hónap múlva a termést. Amikor még mindenki magának termelt, valószínűleg ezt az elvet jobban értették. De manapság az instant levesek korát éljük.

2012. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!