Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mastercard Prepaid kártyát...

Mastercard Prepaid kártyát Mo-n csak az OTP árusít? Mi a különbség a Meglepetés és a Paypass között? Fel lehet e rá tölteni többféle valutát is?

Figyelt kérdés
Ryanair-es foglaláshoz forintba kéri a fizetést, de az utazás során euro-t kell használnom. Két féle pénzt befizethetek e? Milyen rejtett költségei vannak esetleg még a kártyás fizetésnek? Úgy tudom csak befizetéskor vannak különböző értékhatárok/összegek, levételkor nem terhelik a kártyát. Valaki használ ilyet esetleg?
2012. okt. 8. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezt most én nem értem. Ha a Prepaid kártyával fizetsz, az a légitársaság szempontjából pont olyan, mintha nem prepaid bankkártyával fizetnél.

(Szóval miért vonnak le az egyikért díjat, a másikért meg nem?)

2012. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez számomra is rejtély, de az tuti, hogy csak ezzel, semelyik másik hitelkártyával nincs foglalási díj vagy mi a nyavalya. A wizz-nél wizz hitelkártyával nincs ez a díj, minden másnál legalább 1100 ft. Azért kösz a segítséget! :)
2012. okt. 8. 19:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a meglepetés kártya nem Mastercard Prepaid, legalábbis sehol sem írják, hogy az lenne.

Nekem egyébként Moneybookers-es van, azzal szoktam a Ryanair-nél foglalni.


Ha nem kell sokszor jegyet venni, akkor lehet érdemesebb valakit megkérni:

[link]

2012. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!